Omnibus Szkoły

Dnia 16.06.2014 r. w naszej szkole odbył się konkurs „Omnibus Szkoły”. Do rywalizacji o tytuł  stanęli przedstawiciele klas trzecich: Magda Perlińska (klasa IIIa), Paula Felton (klasa IIIb), Patrycja Serweta (klasa IIIc), Radek Włodarczyk (klasa IIId), Marek Kawka (klasa IIIe), Jan Archacki (klasa IIIf), Daria Pastewska (klasa IIIi). Po pierwszym etapie rywalizacji, w którym uczniowie odpowiedzieli na pytania z dziedzin takich jak: matematyka, fizyka, geografia, chemia, biologia, historia, j. polski, do finału przeszli: Marek Kawka, Magda Perlińska i Radek Włodarczyk. W rundzie finałowej konkursu uczniowie odpowiadali na pytania z wiedzy ogólnej. Najwięcej punktów uzyskał  uczeń klasy III e Marek Kawka, zdobywając tytuł Omnibusa Szkoły 2014. Kolejne miejsca zajęli: Magda Perlińska – miejsce drugie, Radek Włodarczyk- miejsce trzecie. Gratulujemy wszechstronnej wiedzy wszystkim uczestnikom! Konkurs zorganizowała i poprowadziła Pani Agata Skrzyniarz.