Pola Nadziei- dla kołobrzeskiego hospicjum

W niedzielę 28 marca w Kołobrzegu zostanie przeprowadzona zbiórka Pola Nadziei. To już jedenasta kwesta na rzecz kołobrzeskiego hospicjum spod znaku żółtego żonkila – w zamian za datek wolontariusze wręczają darczyńcom żonkila. Wolontariusze przygotowują właśnie setki takich kwiatków z bibuły. Nasza szkoła włączyła się do tej akcji już po raz jedenasty. Uczniowie klas młodszych przygotowywali żonkile na zajęciach w szkole, wspólnie z rodzicami w domu, albo podczas zajęć na świetlicy szkolnej. Starsze klasy włączyły się poprzez wykonanie żonkili w domu i dostarczenie do szkoły w specjalnie wyznaczone miejsce. Do hospicjum dostarczyliśmy ponad 300 kwiatów z bibuły. Niestety nie możemy kwestować na ulicach naszego pięknego miasta. W tym roku z powodu pandemii kwestować będą wyłącznie pracownicy placówki. Dziękujemy za możliwość włączenia się w tak wyjątkowe dzieło – klasa 1b, 1c, 1d, 1e, 3c i nauczyciele, rodzice wraz z uczniami klas IV-VI.

Oto zdjęcia z przygotowań tej akcji: