Międzynarodowy Dzień Rodziny

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny, święto to zostało ustanowione 20 września 1993 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Celem obchodów jest pogłębienie świadomości społeczeństwa o wszystkich trudnościach, z jakimi muszą stawić czoła współczesne rodziny. To także wspaniała okazja do przypomnienia sobie, jak ważna jest rodzina i do podziękowania za obecność swoim najbliższym – dzieciom, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom. To właśnie rodzina jest kręgiem, zarówno społecznym, jak i osobistym, to w niej wychowują się i dorastają dzieci, czerpiąc z niej wyznawane w dorosłym życiu wartości, wzorce zachowań i styl życia. Z tej okazji uczniowie klasy 1 c przygotowali dla swoich rodzin krótkie przedstawienie, aby pokazać im, jak bardzo ich kochają i są wdzięczni za każdy wspólnie spędzony dzień. Zapraszamy do obejrzenia filmu: